
Wim Prins Esclusivo biedt een Alfa Romeo 4C 1750TBI TCT uit 2015 aan voor € 74.500. De kilometerstand bedraagt 39.876 km. Deze benzineauto in Rosso Competizione heeft een opgegeven vermogen van 241 pk, een automatische transmissie, een middenmotor en een lichtgewicht koolstofvezel monocoque.
Deze auto wordt aangeboden door Wim Prins Esclusivo in Nunspeet. ExclusieveAuto.nl verkoopt zelf geen auto's.
Bij Wim Prins Esclusivo staat deze Alfa Romeo 4C 1750TBI TCT uit 2015 te koop. De auto is uitgevoerd in Rosso Competizione en heeft volgens de advertentie 39.876 km gereden. De vraagprijs bedraagt € 74.500. Als brandstof staat benzine vermeld en het opgegeven vermogen is 241 pk. De aanbieder vermeldt daarnaast dat het geen btw-auto is. Over onderhoud en eerdere eigenaren bevat de aangeleverde advertentietekst geen informatie.
De technische basis van de 4C bestaat uit een lichtgewicht koolstofvezel monocoque: de dragende structuur rond het passagierscompartiment. De motor ligt achter de inzittenden, maar vóór de achteras, en drijft de achterwielen aan. Daarmee verschilt de opbouw duidelijk van die van een voorin gemotoriseerde Alfa Romeo. De constructie combineert een laag constructiegewicht met een stijve basis, zonder dat de advertentie voor dit exemplaar een voertuiggewicht opgeeft.

De aanduiding TCT verwijst naar de transmissie met dubbele koppeling, die in de advertentie als automaat wordt vermeld. De turbobenzinemotor past bij de compacte middenmotoropzet van de 4C. Een ander kenmerk van het model is de besturing zonder stuurbekrachtiging, waardoor de bestuurder bij lage snelheid meer kracht moet zetten. De aangeleverde tekst noemt geen specifieke opties of aanpassingen; daarover valt voor deze aangeboden auto dus geen uitspraak te doen.

Leuk om te weten over de Alfa Romeo 4C:
— De Alfa Romeo 4C heeft een dragende monocoque van koolstofvezel.

— De middenmotor van de 4C drijft de achterwielen aan via een TCT-transmissie met dubbele koppeling.

— De Alfa Romeo 4C heeft geen stuurbekrachtiging.

Deze auto staat te koop via Wim Prins Esclusivo voor € 74.500.
Bronnen
Alle Alfa Romeo-auto's op ExclusieveAuto.nl →
Dit artikel is met hulp van AI opgesteld en door de redactie gecontroleerd. Redactiebeleid
Terug naar nieuwsLees ook
NieuwsWaarom zoeken verzamelaars de Lamborghini Aventador Ultimae?
De Lamborghini Aventador Ultimae trekt verzamelaars door zijn combinatie van een begrensde oplage en een duidelijke historische positie: hij sluit de Aventador-reeks af met een atmosferische V12 zonder elektrische ondersteuning. Vooral die technische eindmarkering maakt de coupé, waarvan Lamborghini 350 exemplaren aankondigde, interessant; zeldzaamheid alleen garandeert geen waardestijging.
8 november 2026 · 2 min
NieuwsWaarom past de V6 juist bij de Maserati GranTurismo Trofeo als reisauto?
De Maserati GranTurismo Trofeo combineert een 550 pk sterke V6 met vierwielaandrijving, luchtvering en een bruikbare achterbank. Zijn betekenis als reisauto zit niet in het aantal cilinders, maar in de samenhang: een compacte motor voorin, reserves voor onderweg en een onderstel dat niet voortdurend om een sportieve rijstijl vraagt.
8 november 2026 · 3 min
NieuwsHoe maakt Koenigsegg de Sadair’s Spear sneller zonder hybride hulp?
Koenigsegg maakt de Sadair’s Spear sneller door extra motorvermogen te combineren met minder gewicht, meer neerwaartse druk en een onderstel dat nadrukkelijk op circuitgebruik is afgestemd. De straatlegale hypercar laat zien hoe ver een fabrikant de verbrandingsmotor kan doorontwikkelen, maar ook waarom vermogen alleen niet genoeg is voor een snellere ronde.
8 november 2026 · 3 min