Rolls-Royce Phantom Drophead Series II uit 2013 bij Auto Leitner

Auto

Rolls-Royce Phantom Drophead Series II uit 2013 bij Auto Leitner

AI-redactie ExclusieveAuto · 30 september 2026 · 2 min

Auto Leitner biedt een Rolls-Royce Phantom Drophead Series II uit 2013 aan in Black Diamond metallic. De vraagprijs bedraagt € 449.500 bij een opgegeven kilometerstand van 27.000 km. Onderhoudsdocumentatie en twee originele sleutels zijn volgens de advertentie aanwezig.

Bij Auto Leitner in Alkmaar staat deze Rolls-Royce Phantom Drophead Series II uit 2013 te koop voor € 449.500. De opgegeven kilometerstand bedraagt 27.000 km en de carrosserie is uitgevoerd in Black Diamond metallic. De advertentie vermeldt een vermogen van 460 pk. Het gaat om de open, tweedeurs uitvoering van de Phantom, met vier zitplaatsen en een elektrisch bedienbare stoffen kap.

De Phantom Drophead Coupé verscheen oorspronkelijk in 2007; de vernieuwde Series II volgde in 2012. Daarmee behoort dit exemplaar uit 2013 tot de herziene versie, die onder meer een achttraps automatische transmissie en gewijzigde verlichting kreeg. Onder de motorkap ligt een atmosferische 6,75-liter V12-benzinemotor, die de achterwielen aandrijft. Kenmerkend voor dit model zijn de achteraan scharnierende portieren en de aluminium dragende carrosseriestructuur.

Rolls Royce Phantom Drophead Series II, foto 2

Bij deze auto worden volgens de aanbieder het originele onderhoudsboek, onderhoudsfacturen, de instructiehandleiding, een beknopte handleiding en de wagenkaart geleverd. Ook zijn twee originele sleutels aanwezig. De aangeleverde gegevens noemen geen onderhoudsdata of uitgevoerde werkzaamheden, zodat daaruit geen volledige onderhoudshistorie valt vast te stellen. In het veld voor brandstof staat ‘Marge’; dat is een fiscale aanduiding en geen brandstofsoort. Dit model rijdt op benzine.

Rolls Royce Phantom Drophead Series II, foto 3

Leuk om te weten over de Rolls Royce Phantom Drophead Series II:

— De Phantom Drophead Coupé heeft portieren die aan de achterzijde scharnieren.

Rolls Royce Phantom Drophead Series II, foto 4

— De in 2012 geïntroduceerde Series II kreeg een achttraps automatische transmissie.

Rolls Royce Phantom Drophead Series II, foto 5

— De Phantom Drophead Coupé heeft een aluminium dragende carrosseriestructuur.

Rolls Royce Phantom Drophead Series II, foto 6

Deze auto staat te koop via Auto Leitner voor € 449.500,-.

Terug naar nieuws

Lees ook